Aktualności

Aktualności

Nowa wersja witryny „Posłańca”

Od kilku dni strona internetowa „La Salette – Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej” ma świeżą odsłonę.

Szkoła muzyki i dialogu w alpejskim sanktuarium (zapowiedź)

Uniwersytet Opolski i Uniwersytet Katolicki we Lwowie od 1 do 6 września br. organizują w sanktuarium w La Salette szkołę letnią pod hasłem „Muzyka liturgiczna: narzędzie dialogu ekumenicznego”.

Trzeźwi z Jezusem (zapowiedź)

W niedzielę 28 czerwca w Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu odbędzie się comiesięczne spotkanie trzeźwościowe.

Polscy wolontariusze w Busku

Już po raz szósty w drugim i trzecim tygodniu lipca uczniowie i studenci z Dolnego Śląska wraz ze swoimi opiekunami porządkowali polskie cmentarze na Kresach.

Ukraińscy ministranci wypoczywali w Karpatach

Osiemnastu ministrantów z Buska, Łanowic i Nikopola uczestniczyło we wczasorekolekcjach zorganizowanych przez saletynów w Skolem w obwodzie lwowskim.

PPP na półmetku

W sanktuarium Matki Bożej w La Salette trwa przygotowanie do ślubów wieczystych. Uczestniczy w nim 42 młodych saletynów i saletynek z całego świata.

Zmarł były generał zgromadzenia

Ks. Eugene G. Barrette MS, czternasty superior generalny Zgromadzenia Misjonarzy Matki Bożej z La Salette, zmarł w poniedziałek 6 lipca.

Rodziny saletynów w domu Matki

Trzeci weekend lipca w sanktuarium Matki Bożej w Dębowcu to tradycyjnie czas spotkania bliskich i przyjaciół księży saletynów.

Wszystko co dobre, szybko się kończy… (wideo)

Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu pożegnało uczestników 28 Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodych.

Biskup i „nawrócona wiedźma” w piąty dzień MSSM-u (wideo)

Jak być człowiekiem szczęśliwym? Dlaczego okultyzm jest niebezpieczny? – nad tym razem z zaproszonymi gośćmi zastanawiali się uczestnicy spotkania w Dębowcu.

O powołaniu na 28. MSSM (wideo)

Siostry szarytki – autorki filmu „Droga” i franciszkanie – twórcy wideobloga bEZ sLOGANU byli gośćmi czwartego dnia Saletyńskiego Spotkania Młodych w Dębowcu.

Bliżej Boga, drugiego człowieka i Ojczyzny (wideo)

Trzeci dzień 28 Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodych był wypełniony mocnym słowem i świetną muzyką.

Dzień prawdziwej wolności (wideo)

Podczas Międzynarodowego Saletyńskiego Spotkania Młodych wtorek jest dniem sakramentu pojednania. Co roku uczestników spowiada kilkudziesięciu kapłanów.

Rozpoczął się festiwal młodych w Dębowcu (wideo)

W poniedziałek 6 lipca wystartowało Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych. Do sanktuarium Matki Bożej w Dębowcu przyjechało dwa tysiące uczestników.

Złoty jubileusz ks. Józefa

50 lat temu w Krakowie święcenia kapłańskie przyjął ks. Józef Źrebiec MS.

Strony