ks. Krzysztof Zawada

Żył w latach

(1968-2005)
Urodził się 24 lutego 1968 r. w Kańczudze jako syn Józefa i Bronisławy Kądziołka. Chrzest otrzymał 24 marca 1968 r. w parafii w Monasterzu. Nowicjat rozpoczął 7 września 1988 r. w Dębowcu. Pierwszą profesję zakonną złożył 8 września 1989 r. W latach 1989-1995 odbył studia filozoficzno-teologiczne na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Profesję wieczystą złożył 7 września 1994 r. w Dębowcu. Święcenia kapłańskie przyjął 10 czerwca 1995 r. w Dębowcu z rąk ks. biskupa Gocłowskiego. Placówki i urzędy: 1995-1997 katecheta w Kobylance, 1997-1998 posługa w Bozkovie (Czechy), 1998-1999 zastępstwo w parafii Dębowiec, 1999-2002 katecheta w Warszawie (1999), a następnie wikariusz i katecheta w Mrągowie, 2002-2005 wikariusz i katecheta w Łapszach Wyżnych. Zmarł 20 lipca 2005 r. w Jaśle. Pochowany w grobowcu zakonnym na cmentarzu w Dębowcu.