DĘBOWIEC
Bazylika Mniejsza NMP z La Salette
Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej

38-220 Dębowiec 55

tel.: +48 13 44 130 12
+48 13 44 130 16
+48 797 002 016
+48 797 002 017 /ks. kustosz/

e-mail: sanktuarium@saletyni.pl
kustosz.mbs@wp.pl
www: sanktuarium.saletyni.pl

Parafia pw. św. Bartłomieja

38-220 Dębowiec 177
tel.: +48 13 441 30 14

e-mail: debowiec@rzeszow.opoka.org.pl
www: debowiec.ejp2.pl/


GDAŃSK–SOBIESZEWO
Sanktuarium i parafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej

ul. Piesza 1
80-680 Gdańsk

tel.: +48 507 973 621

e-mail: sobieszewo@diecezjagdansk.pl
www: sobieszewo.saletyni.pl


KOBYLANKA
Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

38-303 Kobylanka 223

tel.: +48 18 353 16 85

e-mail: kobylanka@saletyni.pl
www: kobylanka.saletyni.pl

Postulat Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów

Dominikowice 548
38-303 Kobylanka

e-mail: postulat@saletyni.pl
www: postulat.saletyni.pl


KRAKÓW

Dom Zakonny Księży Misjonarzy Saletynów
Centrum Informacyjne Misjonarzy Saletynów

ul. Sucha 35B
30-601 Kraków

tel.: +48 797 907 529

e-mail: sucha@saletyni.pl
e-mail: cims@saletyni.pl

Parafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej

ul. Cegielniana 43
30-404 Kraków

tel.: +48 12 266 62 66
fax: +48 12 266 80 93 [*19]

e-mail: krakow@saletyni.pl
www: krakow.saletyni.pl

Wyższe Seminarium Duchowne

ul. Koszalińska 12
30-407 Kraków

tel.: +48 12 266 32 34
fax: +48 12 267 05 99

e-mail: seminarium@saletyni.pl
www: seminarium.saletyni.pl


KUŹNICA CZARNKOWSKA

Parafia pw. św. Franciszka Ksawerego

ul. Kościelna 9
64-700 Czarnków, skr. pocz. 47

tel.: +48 67 255-0577
tel. kom: +48 797 907 348

e-mail: kuznica@saletyni.pl
www: kuznicacz.saletyni.pl


ŁAPSZE WYŻNE

Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

ul. Kościelna 2
34-442 Łapsze Niżne

tel.: +48 18 265 97 77

e-mail: lapsze@saletyni.pl
www: lapsze.saletyni.pl


ŁĘTOWE

Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski

Łętowe 311
34-733 Mszana Górna

tel.: +48 18 331 52 03

e-mail: letowe@saletyni.pl
www: letowe.saletyni.pl


MRĄGOWO

Parafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej

ul. Słoneczna 1b
11-700 Mrągowo

tel./fax: +48 89 741 40 41

e-mail: mragowo.saletyni@gmail.com
www: mragowo.saletyni.pl


MYSŁOWICE

Dom Zakonny Księży Misjonarzy Saletynów

ul. Polskiego Czerwonego Krzyża (PCK) 33
41-409 Mysłowice-Krasowy

tel.: +48 32 225 11 21

e-mail: krasowy@saletyni.pl
www: myslowice.saletyni.pl


OLSZTYN

Parafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej

ul. Morska 29
10-145 Olsztyn

tel./fax: +48 89 535 44 10

e-mail: olsztyn@saletyni.pl
saletyni.olsztyn@gmail.com
www: olsztyn.saletyni.pl


RZESZÓW

Sanktuarium i parafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej

ul. Dąbrowskiego 71
35-036 Rzeszów

tel.: +48 17 854 06 00, +48 17 854 34 05

fax: +48 17 860 91 97

e-mail: parafia@lasalette.pl
www: lasalette.pl


TRZCIANKA

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela

ul. Żeromskiego 39
64-980 Trzcianka

tel.: +48 67 216 56 36
fax: +48 67 216 20 44

e-mail: trzcianka@saletyni.pl
trzcianka.parafia@wp.pl
www: trzcianka.saletyni.pl


WARSZAWA

Kuria Prowincjalna

ul. Bratnia 5
02-469 Warszawa

tel.: +48 22 863 72 43

e-mail: kuria@saletyni.pl

Parafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej

ul. Popularna 46
02-473 Warszawa

tel.: +48 22 863 80 34

fax: +48 22 863 80 34 [*34]

e-mail: warszawa@saletyni.pl
www: warszawa.saletyni.pl


ZAKOPANE

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Maleńka

ul. Tuwima 5
34-500 Zakopane

tel.: +48 18 206 69 79

e-mail: drmalenka@saletyni.pl
Skype: drmalenka
www: drmalenka.saletyni.pl